Laika ziņas
Šodien
Migla

Māra Zālīte: Cinismā un vienaldzībā nekas labs nevar rasties, nekas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Matlapy
M
Amoxicillin And Staph Infection http://buyciallisonline.com/# - Cialis Oracea <a href=http://buyciallisonline.com/#>Cialis</a> Buy Strattera Atomoxetine Mexico Online
&gt;18.33
&
bez pūļa atbalsta
Ielieciet
I
Sadarbojās vietā DARBOJĀS, un viss kļūs skaidrāks.
Spodra
S
vispār jau Lidija Doroņina Lasmane ir kaut kas tīrāks un dzidrāks kā tautas sirdsapziņa. Tomēr ir mums tas baltā kaķīša nolādējums - gulēt pie karaļa kājām , spēt stāstīt brīnišķas pasakas, iežēlināt un saņemt balvas un aizsardzību par to. L. Doroņina Lasmane ir tam pāri - pati, es pati, es pati varu, M. Zālīte - lūk, tas baltais pūkainais .... Būtu JRT nevis Māras istabiņu, bet SPēlēju dancoju uzveduši - ir laiks , es teiktu !
Arvīds
A
Latvijā ir 2 cilvēki ko var saukt par Tautas sirdsapziņu. Māra un Alvis Hermanis
Vārds
V
kuras tautas? Kremļa kranču tautas sirdsapziņa?
 • 2
 • 1
Jautrīte
J
Kas tādā gadījumā ir Lidija Doroņina Lasmane? Pārpratums ? Traucēklis? Starpgadījums? Kas bija Gunārs Astra? Nepieskaitāmais?
 • 6
 • 0
Vienotība liedza celt labi?
V
jā, psrs skolu produkcija ir nonsenss
&gt;17.12
&
ne jau likumi cēla maksimu, parasti sarkanie bomži
Juris
J
Kad nu visi Kremļa kraņči ir izrējušies un no tā aizsmakuši,varu dzejniecei pateikties par viņas radošo mūžu un tā radītām vērtībām,kas uz laiku laikiem paliks Latvijas kultūras pūrā.
Jānis
J
vispār jau VDK ,komiteja sakariem ar tautiešiem ārzemēs, visa blatu sistēma kā pateicība konjunktūristiem , kā reiz ir kremļa radīts iestādījums. Varbūt komentāra rakstītājus var saukt par krančiem, kā jau galma inteliģenti ir pieraduši , savu augstdzimtību izcelt gribēdami ... jā bet par kremļa krančiem tie nebūtu saucami . Būtībai atbilstošāk būtu dzejniekus konjunktūristus dēvēt par kremļa krančiem. Tādiem pateicīgs noteikti būs diezgan liels pulks latviešu. Galu galā Putins bez sabiedrības atbalsta nebūtu kremlī.
 • 4
 • 0
es
e
Domāju ,ka tik lielu nihilismu, cinismu un vienaldzību pret savu tautu , kultūru kā Vienotība savas valdīšanas gados nav izdarījusi neviena valdība. Viņi ir izdziniši no savas dzimtenes ap 300000 cilvēkus, viņi ir uztaisījuši likumus ,ka varēja uzcelt tādu Maximu ,kas nogalināja 54 cilvēkus un daudziem cilvēkiem dzīvi sabendēja , to izdarīja biedrs Dombrovskis ar savu brigādi! Dieva bauslis ir mīlēt savu stuvākos kā sevi pašu , tad mīlēsim savu tautu !
Zālīte ir pretrunīga personība
Z
Bet kā citādi? Ja nav iekšēju pretrunu, nav attītīstības, nav personības. Kam nav iekšēju pretrunu, tas ir reliģiozs sektants. Tikai personība spējīga lauzt sevi, savu ego, savus iepriekšējos uzskatus. Ir izcili, ja personība to izskaidro un citi to saprot un arī mācas lauzt savu ego. Dzīve mūs māca, visus, bet ne visi mācās........
fakti
f
Kamēr atraidīto salons plosās Zālītes un Ikstenas grāmatas tauta pērk un lasa. Un ārzemju izdevēji izdos. Par savu karmu domājiet, anonīmie atkritumi. Domāju, ka KD nākamgad būs spiesta mainīt savu politiku. Ja nē, tad tās saturs būs anonīmi atkritumi.
akti
a
Nepiekrītu! Manuprāt, komentāru daļa ir interesantāka par KD rakstiem. Bieži pamatoti norāda uz neērtajiem jautājumiem, ko žurnālisti neuzdod. Protams, ne viss ir baudāms, bet viedokļi un diskusijas interesantākas kā blogi, kurus pat nelasu.
 • 0
 • 0
Vārds
V
zināmā vērā var piekrist ,kā Ikstena ir Zālītes skolniece
 • 6
 • 1
Anonīmajiem faktiem
A
M.Zālīte ir cita ranga rakstniece kā N.Ikstena, lai kā anonīmie fakti vēlētos:).
 • 6
 • 2
Vārds
V
nav tik viennozīmīgi , diemžēl arī Zālītes un Ikstenas grāmatas var atrast nocenoto grāmatu kaudzēs.Ārzemju izdevēji tos pārsimts eksemplārus noteikti izdos, jo par tiem Latvijas valsts ir dāsni samaksājusi. Ja tu cilvēkus dēvē par anonīmiem atkritumiem, tad sāc ar pārdomām par sevi pašu. Savukārt, KD ir īpašnieki - kas - to mēs visi zinām un kā viņi pelna mēs arī zinām, ar savām vecajām čekistu represijām nevajag mūs baidīt, sevi pabaidi.
 • 9
 • 1
Pārliecība
P
"Mēs esam viņu ienaidnieki - neticīgie, izvirtušie, nicināmie rietumnieki. Tā ir ticības lieta. Tā nav racionāla, un pagaidām pret to zāļu nav", saka M. Zālīte. Ir gan zāles, ļoti iedarbīgas - ticība! Kristīgā ticība. Liberāļi rūpējas, lai mums nav ticības uz trīsvienīgo Dievu, lai mēs esam izvirtuši un ar to vēl piedevām lepojamies. Tādi mēs pavisam droši esam kā mīksti mēsli zem ienācēju kajām. Vecā liberālā Eiropa jau stabili dodas pa skuju taku garīgā ziņā. Jāārstējas, jālieto zāles - Bībele un Baznīca, mīļie latvieši, lai ticībā pastāvam!
Pārliecība
P
Paliekot pie ideālistiskā pasaules uzskata, atļaušos skaidri paust savu pārliecību - cīņas vispirms norisinās garīgajā telpā. Atbilstoši rezultātiem notiek projekcija materiālajā pasaulē.
 • 3
 • 1
c
c
kristīgāticība mūšdienāš ir vēl salīdzinoši nekaitīgākais ļāužu čakarēšanas (pašapčakarēšanas) paveids. Eiropas un īštenībā arī vēsturisko pasaules kultūru attīstības priekšnosacījums bija nevis reliģija, bet zinātniska pasaules izzināšana, pragmatiskas - labdabīgas cilvēku kopāsadzīvošanas morāles (savstarpējā palīdzība, vājāko aizsargāšana, kopējā aizsardzīva, meritokrātija) - nevis reliģiska sistēma,
 • 5
 • 4
Zālīte ziņotāja.......
Z
ko viņa lai ziņotu? Ziņotāji bija dziednieki zīlnieki astrologi............kas daudz uzzināja.......bet jums par nepielēca. Citādi čeka šitos visu aplusināja, kā Finku.........
c
c
no tāds "ziņošanas" tāda pati vērtība kā padomju darba morāless produkti - brāķis, izlikšanās vai nolaidība, smieklīgi....
 • 1
 • 2
Vārds
V
ziņojumos bija jāraksta kur bijis, kādus cilvēkus saticis, ko šie cilvēki runājuši, kādus vārdus teikuši. Čekisti šo it kā nevainīgo informāciju apstrādāja. Vajadzības gadījumā izmantoja pret šiem cilvēkiem - gan ziņotājiem, gan krietni biežāk, pret tiem, par kuriem ziņoja. Viss it kānevainīgi, kā ceļš uz elli, kas labiem nodomiem bruģēts ...
 • 4
 • 0
&gt;13.33
&
TRĀPĪTS! tāpēc jau tikai krievi un komunisti kliedz.............nu, dažs līdzi. Kad Eiropa izstrādāja likumus bēgļu uzņšanai, zināt???????????????? Tad kad krievi bēga no Krievijas 1917.g......................................... varbūr vecs naids, ka pieņēma čekas nokaujamos?????????????????? tāda tā pasaule , raibu raibā
Colombianas
C
Vienmēr ar interesi lasu Māras Zālītes domas - daudz kam piekrītu. Par tiem 500 bēgļiem Latvijā. Nu - Latvija ir Latvija. Vieni "labticīgie kolonisti" turpina runāt "lučše po russki" ... Bet Lietuva ir jau enerģētiski atdalījusies no Krievijas. Laikam tādēļ, ka tur jau gadsimtiem ir četrdesmit tatāru ciems http://www.bbc.com/news/magazine-35170834?ocid=socialflow_twitter un maz balts minarets Ķedaiņos, ko kāds vīrietis uzcēla par godu savavi mīļotajai sievietei.
Colombianas
C
Vēl gribēju arī piebilst - nabaga bāreņu tauta - nu ir jauns ienaidnieks - musulmaņi. Krievi jau aizmirsās. :)
 • 2
 • 5

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja