Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

Bez nosaukuma

hokejs. KHL čempionātā Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētais Novosibirskas Sibirj ar 5:2 pārspēja Habarovskas Amur, kur spēlē Aleksejs Širokovs un Mārtiņš Cipulis. Latvijas hokejisti ar rezultativitāti neizcēlās, bet Pujacs nopelnīja divas soda minūtes.

Pujacs uzvar Habarovskā

Skujiņa tiek ceturtdaļfinālā

cīņa. Pasaules čempionātā Maskavā (Krievija) Latvijas cīkstone Laura Skujiņa svara kategorijā līdz 59 kilogramiem pieveica Gibraltāra sportisti Hasiru Fransisko Mondonsu un spānieti Auroru Fahardo Prieto, bet ceturtdaļfinālā zaudēja amerikānietei Kelsijai Renē Kempbelai.

Neveicas pret francūžiem

džudo. Pasaules čempionātā Japānas galvaspilsētā Tokijā Jevgeņijs Borodavko svara kategorijā līdz 100 kilogramiem pieveica baltkrievu Jauhenu Bjadulinu un slovāku Zoltanu Palkovacu, bet trešajā cīņā piekāpās francūzim Tjerī Fabrē, izstājoties no turpmākajām sacensībām. Svara kategorijā virs 100 kilogramiem Vladimirs Osnačs pirmajā cīņā pieveica ķīnieti Dzjaņu Liu, bet otrajā zaudēja francūzim Matjē Bataljē.

Smukulis finišē lielajā grupā

riteņbraukšana. Gatis Smukulis (Ag2r-La Mondiale) ieņēmis 44. vietu, bet Aleksejs Saramotins (Ceramica Flaminia) finišējis 123. vienas dienas velobraucienā Beļģijā. 195,9 kilometrus garajā distancē Smukulis finišēja lielajā grupā kopā ar uzvarētāju beļģi Mihaelu van Stejenu, bet Saramotins atpalika par 29 sekundēm.

Uzvaras Baronam un Valmierai

basketbols. Gatavošanos sezonai ar uzvaru sācis Latvijas čempions Barons, kas ar 60:56 pārspēja LU. VEF Rīga Liepājā ar 64:86 zaudēja Kazaņas Uniks, bet BK Valmiera savā laukumā ar 100:62 sakāva Igaunijas Parnu.