Otrdiena, 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda

Bez nosaukuma

motokross. Latvijas izlase ASV notikušajā Nāciju motokrosā izcīnījusi 17. vietu. Individuāli labākie rezultāti Matīsam Karro, MX2 klasē finišējot 16. un 20. vietā. Ivo Šteinbergs MX1 klasē bija 23. un 29., bet Lauris Freibergs Open klasē ierindojās 33. un 37. vietā. Pirms gada Latvija arī bija 17. vietā. 2014. gadā Nāciju motokross notiks Ķegumā.

Nāciju kausā septiņpadsmitie

Puķīte cīnās Uzbekistānā

džudo. Evija Puķīte Pasaules kausa izcīņas posmā Uzbekistānā svara kategorijā līdz 70 kilogramiem izcīnīja dalītu piekto vietu.

Boks sestais pēdējā posmā

autokross. Jānis Boks Eiropas čempionāta pēdējā posma sacensībās Madžoras trasē Itālijā D-3 klasē ierindojās sestajā vietā.

Dekmeijere neturpina

teniss. Līga Dekmeijere ASV pilsētā Lasvegasā ITF 50 000 sērijas turnīra vienspēļu kvalifikācijas 1. kārtā mačā ar 0:6 un 3:6 zaudēja amerikānietei Irinai Falkoni un turpmākās cīņas izstājās.

Antaljā pieticīga punktu bagāža

svarcelšana. Latvija komandu vērtējumā pasaules čempionātā Antaljā ar 54 punktiem ierindojās 36. vietā 63 valstu konkurencē. Šīs bija pirmās atlases sacensības dalībai 2012. gada Londonas olimpiskajās spēlēs. Latvijas mērķis ir iekļūt labāko 24 valstu skaitā. Antaljā iegūto vietu lielā mērā ietekmēja Viktora Ščerbatiha neveiksme.

Liepājnieces iegūst titulu

futbols. Par Latvijas čempionēm futbolā kļuvušas SK Liepājas Metalurgs futbolistes. Priekšpēdējā kārtā LM apspēlēja sīvākās konkurentes Skonto/Cerība-46.vsk ar 5:1. Konkurentes Liepājas komandu vairs nevar panākt.