Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Mūzika

Atveras, kad citi aizveras. Otro reizi notiks festivāls Kartupeļpalma © DIENA

Apmeklējot festivālus, klausītājam, kuru mūzika interesē un kurš tajā kaut kādā mērā orientējas, ir sava vīzija, kādu mākslinieku (protams, joprojām dzīvo un aktīvo) šajā festivālā pietrūkst, lai to varētu uzskatīt par pašu pilnību. Droši vien tas ir līdzīgi kā ar krogu vai klubu apmeklētājiem, kuri draudzīgi, bet bieži vien arī apnicīgi mēģina vakara dīdžejam "palīdzēt", pasakot priekšā, kuras grupas konkrēto dziesmu tūliņ pat vajadzētu uzlikt. Ja atskan kāda cita dziesma, viņš to var arī neatpazīt, jo, mēģinot izlikties gudrāks par dīdžeju, viņš beigu beigās ir spiests atzīt, ka tā bijusi vienīgā tās grupas dziesma, ko viņš līdz šim zinājis, un tā otrā, kas labāk iet pie sirds dīdžejam vai šajā brīdī liekas iederīgāka, viņam nemaz nepatīk.

Vēl gadās tāda situācija, kad dīdžejs savā smagajā plašu somā patiešām ir sameklējis prasīto dziesmu, bet vienīgais cilvēks, kurš to gribējis dzirdēt, ir izgājis uzsmēķēt un atgriezies grib, lai to uzliec atkal...

Mūziķe VIŅA izdod jaunu singlu no gaidāmā albuma(1)

Mūziķe VIŅA (īstajā vārdā – Zelma Jēgere) kā otro gaidāmā albuma Mildas īstais vārds ir Zelma priekšvēstnesi izdeva singlu Saint Bris le Vineux jeb Uz ko Tu cerēji, informēja mūziķes pārstāve Magda Jēgere.

Koncertzālē Lielais dzintars norisināsies festivāls Liepājas vasara

Liepājas koncertzālē Lielais dzintars no 27. jūlija līdz 23. augustam ar septiņiem koncertiem norisināsies festivāls Liepājas vasara, piedāvājot neaizmirstamus vakarus dažādām mūzikas gaumēm, informēja Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Vēvere.

Kas jāzina Eda Šīrana koncerta apmeklētājam(2)

Koncerta organizatori aicina doties uz Eda Šīrana koncertu Lucavsalā laicīgi, jo nokļūšana norises vietā un personificēto ieejas biļešu pārbaude var aizņemt papildus laiku, informē koncerta pārstāvji.

Mazais princis ieskandinās Positivus festivālu(2)

Atgriežoties pie pārbaudītām vērtībām, festivāls Positivus atdzīvina Positivus pre-party tradīciju, un pēc vairāku gadu pauzes trešdien, 17. jūlija vakarā, K.K. fon Stricka Villā ar grupas Mazais princis koncertu tiks ieskandināts Positivus fetsivāls, informēja festivāla organizētāji.