Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Inga Gaile. Vai otrā grupa mani dzird?

Atzīmējot bērnu grāmatu izdevniecības Liels un mazs desmitgadi, nācis klajā Anetes Meleces ilustrētais Ingas Gailes dzejoļu krājums ģimenēm ar dažāda vecuma bērniem Vai otrā grupa mani dzird?, informēja izdevniecības pārstāve Kristīne Dzene.

Dzejoļu krājums, kura nosaukumā likts bērnudārzā saklausītais audzinātājas "kaujassauciens", ir mēģinājums veidot konceptuāli jauna veida grāmatu – "lasīšanas krustpunktu", kuru var lasīt gan vecāki, gan dažādu vecumu bērni. Tajā ir gan mazo, gan lielo pārdzīvojumi un vērojumi mūsdienīgas, emocionālas dzejas formā, kas var kalpot arī kā rosinājums sarunām ģimenē. Grāmatā atspoguļojas bērnu un pieaugušo klātbūtne pilsētā, kur aizrit viņu ikdienas dzīve, atrodamas konkrētas Rīgas vietas un sociālās vides, ir jūtama spēcīga saikne ar mūsu laika realitāti.

Inga Gaile izmanto gan brīvā panta un dzejprozas paņēmienus, gan tradicionālos pantmēros rakstītus dzejoļus un skaitāmpantus. Anete Melece veidojusi asprātīgas ilustrācijas, spēles, uzdevumus, krāsojamas lapas, grāmatā ir vieta arī lasītāju portretiem un pašu sacerētam dzejolim, lai bērniem šī grāmata būtu arī iespēja rotaļai un pašu radošām izpausmēm.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja