Mūsu tikšanās dēļ Kristīne piefiksējusi, kas nedēļas laikā pirkts un kas ēsts. Kā atzīst viņa pati, tā ir pavisam jauna pieredze, jo līdz šim nav ne pierakstīts, ne arī rēķināts, cik naudas ēšanai tiek tērēts.
Aprakstāmās nedēļas svētdiena, kā stāsta Kristīne, bijusi īpaša. Vīra darbā atvesti nēģi. Tad nu arī «pūļa iespaidā» viņš tos nopircis, atnesis mājās un pats arī sagatavojis, jo ģimenes sievišķīgā daļa no šāda prieka atteikusies. Un vēl kas neikdienišķs patrāpījies tieši šajā «pierakstāmajā nedēļā» - kopā ar sviestu, biezpienu, pienu un ķirbi no lauku saimniecības uz Ketleru ģimenes ledusskapi atceļojis arī trusis. Tā gadoties tikai reizes trīs gadā.
Pārējā ēdienkarte gan ikdienišķāka. Darba dienu vakariņās, kad visi ēd kopā, modē ir vīra iecienītā soļanka (turklāt darba dienās pavārs ir Egons, nevis Kristīne!), piena un griķu zupa, kuru ģimenei iemācījis ēst tieši Egons, kartupeļi ar biezpienu un siļķi un citi ātri pagatavojami ēdieni. Vienīgais izņēmums - diena, kad visi ciemojušies pie Kristīnes mammas, tad gan galdā celti vārīti kartupeļi, karbonāde, marinēti gurķi un tomāti želejā.
Rīti Ketleru ģimenei ir steidzīgi. Meitenes visbiežāk neēd vispār, jo skola piedāvā ne tikai pusdienas, bet arī brokastis, un Ketleri to izmanto. Paši ieēdot kādu maizīti, piedzerot kafiju vai tēju. Arī no laukiem atvestais ķirbis nav novietots uz skapjaugšas, bet gan izdzerts sulā. Meitenes šo piedāvājumu ignorējušas, toties vecākiem tikusi patiešām garšīga sula.
Pusdienas - kā nu kuro reizi. Tiek ēsts kaut kas no sabiedrisko ēstuvju piedāvājumiem vai sildīts iepriekšējā vakarā pašu gatavotais - tas atmaksājas.
Ģimenē jau tā ir, ka jāēd ne tikai tas, kas visiem garšo, bet arī tas, ko varbūt citiem nemaz tik ļoti negribas. Spilgts piemērs - kādudien Kristīnei tik ļoti sagribējies siļķi, ka viņa uzstājīgi prasījusi Egonam, ka vakariņām jānopērk tieši tā. Ēduši, protams, visi.
Tur, kur aug bērni, neizbēgami ir savs stāsts par našķiem. Ketleri ir vienisprātis - bez tiem neiztikt. Katru vakaru meitenēm tiek kāds kārums - šokolāde, saldējums, arī cepumi. Kad tētim jāskatās hokeja spēle, tiek pirkts ne tikai aliņš pašam, bet arī kartupeļu plāksnes vai čipsi meitenēm. Meitenes gan pārliecināti stāsta, ka čipsos ir daudz ķīmijas un tie nav veselīgi, tomēr garšo labi tik un tā.