Jūrmalas pašvaldību jau sen vajā skandāli, kuru rezultātā augstiem pilsētas amatvīriem pat nācies pasēdēt cietumā. Tomēr noprotams, ka gadu gaitā tikumi šajā pašvaldībā nav mainījušies, un VK par Jūrmalā atklāto plāno informēt arī Ģenerālprokuratūru. Atsaucoties uz savā rīcībā esošu informāciju, aģentūra LETA ziņo, ka VK esot konstatējusi nelietderīgu pašvaldības un tās kapitālsabiedrību līdzekļu izmantošanu vismaz 1,208 miljonu latu apjomā. Liela daļa šīs summas esot saistīta ar pašvaldības SIA Jūrmalas attīstības projekti, kurā kopš uzņēmuma dibināšanas 2004. gadā pašvaldība iemaksājusi 768 108 latus. Uzņēmums dibināts, lai veicinātu dzīvojamā fonda attīstību un nodrošinātu mājokļu un citu nekustamo īpašumu objektu būvniecību un atjaunošanu. Līdz 2011. gada aprīļa beigām no pamatkapitālā iemaksātās summas iztērēti 75%, tomēr būvniecības vai nekustamā īpašuma atjaunošanas projekti tā arī neesot īstenoti.
Lursoft dati liecina, ka uzņēmuma valdē patlaban darbojas Maksims Burčenko un Aleksejs Volkovs, kurš saskaņā ar vairāku mediju rakstīto esot L. Loskutovas dzīvesdraugs. Valdes priekšsēdētājs ir Andris Jankovs-Priede, kurš gan Dienai neatbildēja ne uz telefona zvanu, ne īsziņu. Kopā uzņēmuma valdē kopš dibināšanas paspējuši sabūt jau 18 cilvēku, no kuriem daļa saistīti ar politiskajām partijām, piemēram, pašreizējā Saeimas deputāte Iveta Grigule, kura Jūrmalas attīstības projektus vadījusi daļu 2009. un 2010. gada. Viņa gan Dienai sacīja, ka nejūtoties vainīga bezdarbībā, jo viņas vadības laikā neesot notikuši nekādi ieguldījumi uzņēmuma pamatkapitālā un tas pēc ilgstoša «ziemas miega» esot sācis aktīvi strādāt. Tobrīd valdes priekšsēdētāja alga bijusi 900 latu, valdes locekļa alga - 300 latu, kopējie uzņēmuma izdevumi mēnesī svārstījušies ap 2000 latiem.
Tomēr, kaut SIA Jūrmalas attīstības projekti gadījumā runa ir par nelietderīgu naudas izmantošanu, noprotams, ka Jūrmalas dome var sagaidīt arī pārmetumus, piemēram, par nepamatotiem eksotiskiem komandējumiem un pretlikumīgi izmaksātām prēmijām.