Galvenais ieguvums no darba esot iemaņas, ko skolas solā nav iespējams apgūt - komunikācijas prasme, atbildības sajūta un laika plānošana. «Skolā, ja kaut kas nav izdarīts laikā, attieksme ir apmēram šāda: nekas, no skolas tāpat neizmetīs, izdarīšu vēlāk. Darbā es tā nevaru darīt, citādi mani atlaidīs un atradīs kādu, kas darbu padarīs laikā,» meitene ir atklāta.
Pašreizējo darbu Laura uzskata par labu atspēriena punktu nākotnei. «Tāpat kā pirms zemledus peldēšanas ir jānorūdās, tāpat arī pirms ieiešanas lielajā darba tirgū ir jāiegūst pamatiemaņas, kuras iespējams iegūt, veicot gan apmaksātu, gan brīvprātīgo darbu,» viņa spriež. Pēc 12. klases Laura plāno stāties Latvijas Kultūras akadēmijā un savu dzīvi saistīt ar kultūru un literatūru.
Trīs darbus, laiku mācībām un draugiem Laura apvieno prasmīgi. Rakstus viņa raksta mājās, dzerot kafiju un paralēli darot citas lietas. Savukārt par «slepeno pircēju» (tas uzņēmumiem ļauj noskaidrot, kā strādā viņu klientus apkalpojošie darbinieki vai konkurenti) un preču promotieri viņa piestrādā nedēļas nogalēs vai darbdienu vakaros. Kopā mēnesī meitenei izdodas nopelnīt aptuveni 100 latu. «Man kā 12. klases skolniecei, kurai mājokli, elektrību, ēdienu, siltumu un citas dzīvei nepieciešamas lietas nodrošina vecāki, tas ir ļoti pietiekami,» Laura pauž. Tomēr par lielāko ieguvumu viņa uzskata pieredzi un patstāvību, ko iemāca darbs.
Lauras paziņu vidū ir jaunieši, kuri strādā ātrās ēdināšanas iestādēs, naktsklubos vai brīvdienās piestrādā par fotogrāfiem dažādos pasākumos. Tajā pašā laikā viņa pazīst arī vienaudžus, kuri it kā vēlas strādāt, taču aizbildinās ar to, ka neesot iespējams atrast darbu. «Man šķiet, ka darbu atrast ir visnotaļ iespējami,» meitene ir pārliecināta.