Tajā lasāmas intervijas ar mākslinieku Kasparu Groševu, jauno kinorežisori Žaneti Skaruli, modes dizaineri un zīmola I’m Your Shirt radītāju Indru Miklāvu, mūziķi Māri Švernu un citiem.
Jaunā Veto lappusēs Kaspars Groševs stāsta par to, kā nodibināt mākslas galeriju un kādēļ vismaz reizi nedēļā viņam jāuzvelk drēbes, avangarda džeza un brīvās improvizācijas meistars Vadada Leo Smits runā par džeza mūzikas nākotni un savu piecas stundas garo skaņdarbu, kas veltīts ASV melnādaino cīņai par cilvēktiesībām.
Jaunā kinorežisore Žanete Skarule iepazīstina ar savu ceļu no pagrīdes līdz Holivudai un atpakaļ, atceras iepazīšanos ar avangarda mākslas leģendu Jonu Meku, kā arī stāsta par dokumentālā kino projektu Ķīnā. Tāpat žurnālā lasāms pasaulslavenās latviešu izcelsmes mākslinieces Vijas Celmiņas dzīvesstāsts un saruna ar viņu.
Pazemes tēmai veltītajā numurā uz sarunu uzaicināti arī trīs vīri – kapracis, bundzinieks un mākslinieks –, kas katrs savā veidā, burtiski un pārnestā nozīmē, rokas pazemē. Savukārt rakstā par autsaideru mūziku lasītājs varēs iepazīt raibo neatzītās mūzikas pasauli, kurā mīt ne pārāk talantīgas, bet muzicēt gribošas TV zvaigznes, garīgi slimi dziesminieki un citi popmūzikas atstumtie.
Šajā numurā reperis ansis jeb Ansis Kolmanis skaidro, kāpēc, viņaprāt, reps un hiphops joprojām Latvijā ir underground subkultūra, kas tikai laužas ārā no pazemes, bet mūziķis un veselas dziesmu armijas autors Māris Šverns stāsta par savas grupas Baložu pilni pagalmi rašanos, par melodijām savā galvā un par īsto pašmāju underground.
Modes lapās skatāmas fotogrāfes Vikas Anisko melnbaltās bildes, kurās apspelēts amerikāņu aktiera Džeimsa Dīna citāts: "Sapņo, it kā tu dzīvotu mūžīgi. Dzīvo, it kā tev šodien būtu jāmirst."