Filmas režisors Takafumi Iuki pastāstīja, ka Latvijā, meklējot piemērotu vietu, viņi esot ieradušies jau pirms diviem gadiem. Filmēšanas videi derējusi gan apkārtējā vide, gan ekonomiskie apstākļi, kā arī svarīgs faktors bijusi drošība, ko var garantēt Ādažu poligonā, jo šeit filmētajās ainās tiek arī spridzināts. Arī Film Angels Studio, kas no Latvijas puses nodrošina tehnisko servisu, pārstāvis Toms Makars norāda, ka izvēle par labu Latvijai kritusi, jo piemērotāku vietu bijis grūti atrast. Viņš arī piebilst, ka sadarbība ar japāņiem sākusies pēc tam, kad japāņi uzrakstījuši filmu fondam (to veido Nacionālais kino centrs kopā ar Rīgas domi, lai piesaistītu ārvalstu finansējumu) vēstuli ar savu ideju un piedāvājumu. Savukārt poligona sagatavošana filmēšanas vajadzībām jau sākusies pērnā gada decembrī un turpinājusies līdz pirmajam salam, bet darbi pabeigti šogad, kad zeme jau vairs nebijusi tik sasalusi. Uzņemšanas laukumu pēc japāņu skicēm veidojoši latviešu mākslinieki.
Šo masu skatu uzņemšanā piedaloties aptuveni 60 dalībnieku. Liela daļa statistu ir no Kazahstānas, kuri atveido japāņus, jo pēc sejas esot līdzīgi, bet piedalās arī latvieši. Arī kaskadieri, kas izpilda dažādus sarežģītus trikus gan ar zirgiem, gan kaujas ainās, ir no dažādām valstīm, proti, Kazahstānas, Krievijas, Lietuvas un seši kaskadieri arī no Latvijas. Zirgi, kas piedalās uzņemšanā, gan neesot no Latvijas, 20 atvesti no Lietuvas, bet 30 īrēti no citām valstīm. Tas darīts tāpēc, ka Latvijas zirgi esot bijuši nepazīstami, savukārt triki, kas ar tiem jāveic, - sarežģīti, līdz ar to izvēlēts šāds risinājums.
Pēc darba Latvijā visa komanda filmēt dosies uz Somiju un Franciju. Savukārt to, cik kopumā šis projekts izmaksā, režisors neatklāj, tikai piebilst, ka tas ir dārgs.