Tas liek celties agri un darbdienās, vēlākais, astoņos atstāt māju. Tas savukārt nozīmē steigā nepaēst brokastis un paļauties, ka bērni paēdīs dārziņā vai skolā, bet paši - starp ikdienā darāmajiem darbiem, kuru viņiem kā uzņēmējiem netrūkst. Tāpēc diena, kad viesojamies Rezņikovu ģimenē, ir īpaša - Borisam pienākošos pirmklasnieka brīvo nedēļu bauda visa ģimene. Arī Linele netiek vesta uz bērnudārzu, un visi ļaujas nesteidzīgākai dzīves kārtībai.
Diāna gatavo omleti ar sīpoliem un tomātiem, kafijas automātā burbuļo kafija - Diāna un Jūlijs tēju dzer ļoti reti, un mājās faktiski tā tiek turēta ciemiņu vajadzībām. Galdā tiek liktas arī maizītes - pitas. Tādi kā plāni, apaļi pīrāgi ar «kabatiņu» iekšpusē, kurus brokastojot pilda ar omleti vai salātiem. Vēl bērniem brokastīs ļoti garšo arī biezpiens ar visdažādākajām piedevām, bet pašiem - humuss. To var nopirkt arī lielveikalā, taču Diāna izvēlas labāk gatavot pati - vakarā jāieliek mērcēties turku zirņi, tad tie jāvāra apmēram četras stundas. Tad jāsablenderē, jāsajauc ar olīvu un sezamsēklu eļļu un zaļumiem, un humuss gatavs.
Diāna stāsta, ka tā varētu brokastot ikviena ģimene Latvijā, tomēr viņu ģimene stingri ievēro kašrutu - jūdaisma reliģisko likumu kopumu, kas attiecas uz atļautajiem un aizliegtajiem ēdieniem un to pareizu pagatavošanu. Viens no būtiskākajiem aizliegumiem - nejaukt gaļas un piena produktus. Viņu virtuvē, piemēram, nekad netaps gaļa ar sieru vai krējumu. Neviens no viņiem neēdīs arī sviestmaizi ar desu un sieru. Un šis aizliegums attiecas ne tikai uz produktu gatavošanu. Arī plašāk. Diāna rāda man baltus traukus, no kuriem tiek ēsti tikai un vienīgi piena produkti. Un krāsainus, no kuriem ēd gaļu. Gaļas un piena produkti tiek «šķiroti» arī ledusskapī - tie atrodas dažādos plauktos un nekad nestāv blakus.
Tas ir vienkārši un nekādas papildu grūtības nerada, smejas Diāna. Vienīgi reizēm tas jāatceras, pusdienojot vai vakariņojot. Viņas vīram ļoti garšo zaļo loku salāti ar olu un krējumu. Taču otrdien vakariņās bija arī vecmāmiņas gatavotie pelmeņi ar vistas gaļu, kurus iecienījuši visi, bet īpaši dievina bērni. Tas nozīmē, ka Jūlijam pēc salātu ēšanas bija jāietur vismaz stundu ilga pauze (salāti sajaukti ar krējumu), lai ķertos pie pelmeņu ēšanas, kuru sastāvā ir arī gaļa. Diāna vēl piebilst, ka arī pelmeņu mīklu vecmāmiņa gatavo, neizmantojot piena produktus. Citādi viņu vakariņas nemaz tik ļoti neatšķiras no citviet Latvijas ģimenēs ēstajām - Rezņikoviem ļoti garšo vistas gaļas ēdieni, no zivīm cieņā ir lasis. Bet tādiem sarežģītākiem un darbietilpīgākiem «projektiem», piemēram, pildītas zivs pagatavošanai, laiks atrodas tikai reizi divās, varbūt pat trijās nedēļās.
Tā kā veikali no mājām atrodas salīdzinoši tālu, produkti tiek pirkti reizi nedēļā. Nekāds saraksts par to, kas būtu vajadzīgs, Diānai un Jūlijam nav vajadzīgs, ir zināms, ka ģimene nedēļas laikā izdzers aptuveni litru piena, apēdīs 30 olas, 3 iepakojumus biezpiena, dažus maizes kukulīšus un daudz dažādu augļu un dārzeņu. No augļiem īpaši iecienīti ir āboli, un arī bērni tos ēd labprāt, tāpēc Diānai ir būtiski, lai tie būtu audzēti tepat Latvijā. Viņa pievērš uzmanību arī produktu sastāvam - cik un kādas E vielas tiem pievienotas. Biežāk pirktajiem produktiem tas jau ir zināms. Vairāk jāpapēta tādi, kas reti iegulst Rezņikovu iepirkumu ratiņos. Tomēr visu ģimenei nepieciešamo lielveikalos nevar nopirkt. Īpaši tas attiecas uz gaļas produktiem. Viņi ēd tikai tos dzīvniekus, kas nokauti atbilstoši reliģiskajiem noteikumiem. Veikali tādus nepiedāvā, tāpēc nākas pirkt saldētus, piemēram, sinagogā. Šo iemeslu dēļ Rezņikovi veikalos nepērk arī desas un cīsiņus. Tomēr ir ražotāji, kas padomājuši par viņu vajadzībām, - var nopirkt majonēzi un pat saldo krējumu, kura sastāvā nav piena produktu. Un šos produktus izmantot gaļas ēdienu pagatavošanā.
Uz jautājumu, kādi ir bērnu iemīļotākie produkti, Diāna uzskaita: dzērieni Actimel, šokolādītes ar piena pildījumu, biezpiena sieriņi. Tos bērni ēd, pārnākuši no skolas vai pirms gulētiešanas, kad mazajiem rodas sajūta, ka dienas laikā nekas nav ēsts. Bet viņai kā mammai vislielākais prieks, ka bērni pieradināti dzert daudz ūdens. Arī tad, ja nopirkta sula, tā tiek atšķaidīta ar ūdeni. Lai nebūtu tik salda un neveselīga.