Parakstot līgumu ar slovāku centra uzbrucēju Juraju Mikušu, pie Dinamo vārtiņiem rinda izveidojusies arī uzbrucēju pusē un leģionāriem atrodas vieta tikai ceturtajā trijniekā. Mikuša izvēle ir balstīta uz loģiskiem argumentiem. Ja reiz Slovākijas ekstralīgā viņš 56 spēlēs sapelnījis 90 (31+59) punktu, tad tur ir jābūt lietaskokam, neskatoties uz to, ka punkti sapelnīti, spēlējot kopā ar bijušo NHL zvaigzni Zigmundu Palfiju. Dinamo ar Mikušu vienojās par divu gadu sadarbību cerībā, ka nākamvasar atkritīs ierastās galvassāpes, kuras sagādā centra uzbrucēju piemeklēšana. Divu gadu līgums ir arī jaunajam Krievijas centra uzbrucējam Vitālijam Karamnovam. Viņam īstais potenciāls būtu jāatklāj nākamajā sezonā. Tāds ir plāns A.
Nav īsti zināms, kāds būs Dinamo B plāns, ja ne Mikušs, ne arī Karamnovs uz sevi liktās cerības neattainos. Tad lielāka iespēja izsisties uz augšu būs pašmāju labākajam jaunās paaudzes centra uzbrucējam Andrim Džeriņam. Jautājums tikai, kāpēc Džeriņam jābūt atkarīgam no leģionāru snieguma, ja pagaidām neredz iemeslu viņa atstāšanai malā? Šuplers jau ir licis noprast, ka Mikušam tiks dots laiks, lai viņš iespēlētos kopā ar Miķeli Rēdlihu un Lauri Dārziņu.
Pagaidām Mikušs nepārliecina. Slovākam paliekot trešajā maiņā, hamletiskais būs jautājums par ceturtās maiņas centru - Džeriņš vai Karamnovs? Izņemot vienu pārbaudes spēli Astanā, Karamnovs daudzsološā spēlētāja statusu nav apliecinājis. Sekojot loģikai, kad izveseļosies Gints Meija, būtu jāatjauno maiņa: Meija - Džeriņš - Bukarts. Kur tad paliks Troters un Karamnovs? Acīmredzot Šupleram vajadzēs sekot SKA trenera Aivena Zanatas piemēram, kurš malā atstāja vienu no līderiem Alekseju Jašinu. Kas no tā sanāca? Jašina aizstājējs Antons Buts iemeta tik svarīgo ceturto lūzuma ripu Dinamo vārtos.